Megtört szívek török tv-sorozat 2. évad 57. rész tartalma

Dilara és Dzsihán Londonba utaznak, hogy elvégeztessék az abortuszt. A Megtört szívek (Broken Pieces) török tv-sorozat aktuális epizódja 2016.09.01-én csütörtökön, 16:50-kor kerül képernyőre a TV2-n. Országos tv-premier! Az előzmények és az epizód tartamának rövid összefoglalója, jelenetfotó. A telenovella megtekintése 12 éven aluliaknak nem ajánlott!

Az előzmények: az egyik család nélkülözni kénytelen, míg a másik gazdag, ám a sorsuk örökre egybe fonódik, amikor csecsemőiket összecserélik a kórházban. A baba cserére csak évek múlva derül fény, ám hatalmas lavinát indít el, amikor kitudódik. A romantikus török sorozat hatalmas sikert aratott bemutatásakor hazájában.

Az előző epizódban történt: Gülseren nem tudja rendezni dolgait Dzsihánnal és el akar költözni a városból.

Megtört szívek török tv-sorozat 57. rész

Gülseren tanúja lesz egy beszélgetésnek Csídem és Harun között, amiből kiderül számára, hogy Harun Dzsihán ellensége. Dzsihán további részletekkel is szolgál és ki is békülnek. Ugyanakkor Dilara és Dzsihán Londonba utaznak, hogy elvégeztessék az abortuszt, de Dilara az utolsó pillanatban meggondolja magát.

A török sorozat szereplői

Megtört szívek török tv-sorozat
Megtört szívek

Rendező: Cevdet Mercan
Szereplők: Nurgül Yesilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Nursel Köse, Alina Boz, Leyla Tanlar, Cemal Hünal, Tolga Tekin, Günes Emir, Burak Tozkoparan, Civan Canova, Elvin Aydogdu, Aslihan Kapansahin

Scroll to top