Rihanna nem az az énekesnő, aki vastag pulóverekben, mindet eltakaró, bokáig érő szoknyában, vagy nadrágban érzi jól magát. Egy fotósorozat kedvéért azonban képes volt mindenét eltakarni, csak a fekete kendőből kikandikáló feje mutatja: valóban Rihannáról készült a fotósorozat.
Forrás: hirado.hu/dailymail.co.uk | 2013. október 21. hétfő
Rihanna élénk színű kozmetikumokat használt, de szinte mindent eltakart magából

(Foto: Some rights reserved. Photo taken by Sean MacEntee)
A 41. American Music Awardsra négy jelölést is begyűjtő Rihanna (legjobb előadó, kedvenc soul/R&B-album, kedvenc női soul/R&B-előadó, kedvenc női pop/rockelőadó kategóriákban) érdekes szerelésben fotóztatta magát. Hosszú fekete nadrág, fekete, hosszú ujjú felsőrész, de ami a legfontosabb: egy fekete, kámzsaszerű kendő, amely tökéletesen felismerhetetlenné teszi viselőjét. Igaz, sem a nadrágból, sem a felső részből egyetlen porcikája sem látszott ki az énekesnőnek: nyakát, vállát, kezét, térdét, bokáját eltakarta a ruha.
A jelenség egy arab országban, történetesen az Egyesült Arab Emirátusok fővárosában, Abu Dhabiban nem lenne feltűnő, ha valami nem azt súgná az embernek, ez a ruha, ez a viselet Rihanna esetében most nem vallási célokat szolgál.
Különösen azért nem, mert viselője meglehetősen merészen sminkelt: a vérvörösre festett száj, a feketével kihúzott szem, a műszempillák, de még a vörös körömlakk is arról árulkodik, ez csupán játék.

Játék, amelynek ötlete kizárólag egy fotózás miatt született meg.
A főszereplő pedig nem más, mint Rihanna, aki most éppen világ körüli útjának következő állomására, Abu Dhabiba érkezett. Azt nem tudni, hogy a vetkőzéseiről és lenge viseleteiről is ismert énekesnő civilben hogyan öltözködött az arab városban, de az biztos, hogy a mecset előtti fotózásnál tökéletes és felismerhetetlen volt.