Így esett ki Balog Brigi és Kelemen Laci a Star Academyből

Addig mondogatta a zsűri, hogy Balog Brigi visszaesett (hiába énekel jól) az első showban bemutatott produkciójához képest, hogy a közönség is elhitte neki. Az est leggyengébb produkcióját bemutató, egyébként szórakoztató Kelemen Laci mellett a civilben műkörmösként dolgozó lány esett ki a TV2 tehetségkutatójából.

A műsor készítői mindent elkövetnek a nézők visszahódításáért. Humoros kisfilmekkel vezetik fel a produkciókat, Majka és Ördög Nóra folyamatosan zrikálja egymást, Király Viktor pedig még Supermannek is hajlandó volt beöltözni. Az énekesek pedig háromszor is színpadra álltak, bár egyeseknek jobb lett volna, ha csak egyszer teszik meg ezt. Hogy az erőfeszítések hova vezetnek, azt majd a nézettségi adatok megmutatják.

Balog Brigi és Kelemen Laci búcsúzott

Az énekesek teljesítménye váltakozó volt. A zsűrinél a mindig jól teljesítő Pádár Alexandra, az egyéni produkciója végére elbicsakló Hegyi Dávid és a refrénekben kitűnő Szőcs Reni teljesített legjobban.

Balog Brigit a szerkesztők Kertész Ivánnal sorsolták össze, közös produkciójuktól nem volt elragadtatva a zsűri. Ráadásul a Crystal Sose múljon el című dalát kellett elénekelniük, ami láthatóan egyiküknek sem feküdt igazán, ráadásul Pásztor Anna ugyancsak leszólta a dalt és az eredeti előadók munkásságát.

Hozzájuk képest a Pádár Alexandra, Kelemen Laci kettős kellemesebb feladatot kapott. Sonny és Cher I Got You Babe című dalával jól teljesítettek, Laci csaknem olyan jó volt a produkcióban, mint szerelme.
Az egyéni produkciók során Kelemen Laci esetében kiderült, hogy énekesként még nem érett meg nagyobb faladatokra. A Hooligans Játszom című dalával sehogy sem bírt…

Balog Brigit menyasszonyi ruhában állították a színpad közepére, majd felrótták neki, hogy keveset mozgott (?). Hiába adta elő jól a Little Prayert, a zsűri szerint hiányzott valami a produkcióból. Ezzel feltehetőleg a nézők azon része is egyetértett, aki hajlandó volt szavazni a műsor ideje alatt, mert a közönség listáján utolsó helyen végzett Balog Brigi.

Balog Brigi és Kelemen Laci búcsúzott a tehetségkutatóból, a jövő héten a TOP6 áll majd színpadra: Pádár Alexandra, Hegyi Dávid, Gór-Nagy Erika, Szőcs Reni, Kertész Iván és Illés Adrián.

Forrás: TV2

Scroll to top