Méregtelenítésre szólít fel a Greenpeace

Alig nyitotta meg első üzletét a GAP Budapesten, máris méregtelenítési kampánnyal köszöntötték a Greenpeace aktivistái.

A GAP épphogy megjelent Budapesten, belefutott a Greenpeace köszöntőjébe

A Greenpeace nemzetközi környezetvédő szervezet aktivistái egy angol "Time to detox" (Ideje méregteleníteni) feliratú transzparenst helyeznek ki a Gap ruházati üzlet reklámjára a budapesti WestEnd City Center bevásárlóközpont homlokzatán 2013. augusztus 21-én. (MTI Fotó: Kovács Tamás)
A Greenpeace nemzetközi környezetvédő szervezet aktivistái egy angol „Time to detox” (Ideje méregteleníteni) feliratú transzparenst helyeznek ki a Gap ruházati üzlet reklámjára a budapesti WestEnd City Center bevásárlóközpont homlokzatán 2013. augusztus 21-én.
(MTI Fotó: Kovács Tamás)

Ki az a GAP?

Az amerikai divatcéget San Franciscóban alapították 1969. augusztus 21-én és eddig tartott, hogy Magyarországon hivatalos formában is megjelenjenek márkatermékeikkel. A világ egyik legnagyobb multinacionális ruházati cikkek és kiegészítők kiskereskedelmével foglalkozó cégóriása.

Greenpeace méregtelenítés kampány

A Greenpeace nemzetközi környezetvédő szervezet aktivistái a GAP márkabolt megnyitása alkalmából egy angol „Time to detox” (ford.: Ideje méregteleníteni) feliratú transzparenst helyeztek ki a GAP ruházati üzlet reklámjára a budapesti WestEnd City Center bevásárlóközpont homlokzatán. Az akció a GreenpeaceMéregtelenítés kampányának” a része volt.

(Forrás: MTI, wiki, greenpeace.org)

Scroll to top