A modell sokáig tépelődött, hogy feladja-e a játékot ahogy azt Tina és Márk is tették, végül úgy döntött, hogy inkább egy tisztességes versenyben megméreti magát és megy, ha mennie kell. A Farm második párbaján malacot kellett mentenie a versengő feleknek, melyben Sanya volt a jobb.
A párbaj részletei előtt meg kell említenünk, hogy újabb romantikus pár van kialakulóban! Az utolsó órákban elsősorban Laura és Sanya körül fogott a világ, ám Brigi és Gergő kapcsolatára is érdemes odafigyelni. Kongó gazdájának figyelmét Brigi hívta fel arra, hogy hihetetlen módon kiegészítik egymást. Mindez mosogatás közben történt, majd a beszélgetés átment egy kellemes civódásba. Úgy tűnik, Cintia és Norbi nem marad magára a romantikázásban.
Várjuk a fejleményeket, de előbb lássuk, mi történt a párbajon!
Így esett ki Laura
A Farm második párbaja egy malacmentő akció volt. A farmlakóknak először egy kulcsot kellett megszerezniük, majd következett a híd- és a létraépítés. Laura rengeteg tanácsot kapott párbaj előtt és párbaj közben is, mégis pórul járt. nagyjából azonos ütemben teljesítettek a felek, azonban egy rosszul kivitelezett kalapácsütés Sanya javára billentette a mérleg nyelvét: neki sikerült elsőként megmentenie a malacot, így Laura esett ki a Farmról.
Ezzel végérvényesen eldőlt, hogy nem kell feladnia a játékot, anélkül távozhat a fiatal modell a további küzdelemből. Vajon mit jelentett neki a játék, szeretne-e találkozni Danival, milyen tapasztalatokat szűrt le a rövid idő alatt? Kiderül az alábbi videóból.
A kiesett Laura így vélekedik a Farmról és játékostársairól
Forrás: RTL Klub
fotókredit: rtlklub.sajtoklub.tv/Bársony Bence
