Horányi Juli a szombati, jubileumi X-Faktorban! A hetedik élő adásban Little G versenyzője Kovács Kati – Nem leszek a játékszered című számát adta elő. Ha elmulasztotta – vagy valamiért újra nézné – íme a videó!
Az X-Faktor 2014. november 29-i élő show: Horányi Juli
Horányi Juli ismét elkerülte a párbajt, simán jutott tovább – a legjobb hatban van Juli!
Az RTL Klub tehetségkutató műsorának szombati showjában Borbély Richárd és a Tha Shudras kényszerült párbajozni. Horányi Juli a produkciónak, a mentoroknak és nem utolsósorban a közönség szavazatainak hála, tovább jutott az X-Faktor következő élő adásába.
Mi lett a párbajozókkal? Képzeljék, a mentorok ismét képtelenek voltak dönteni,kettő-kettőre hozták a párbajozókat!
Az X-Faktor 2014. november 29-i élő adásának részletes összefoglalója, benne a közönség döntése arról, hogy ki jusson tovább!
Fotó: rtlklub.sajtoklub.tv
{adinserter 4}
