
A Sztárban Sztár zsűri és a közönség szavazatai alapján a negyedik show Janza Kata, Bebe és a Nyári lányok nélkül zajlik majd. Vasárnap nem lesz olyan, akinek ellenkező nemű sztár bőrébe kell bújnia és elmarad az is, hogy versenyzőtársak személyesítik meg egymást a színpadon. Emlékeznek, a harmadik adásban Peter Srámek feladata Csonka András egyik dala volt.
A szerkesztők azonban gondoskodtak róla, hogy már a feladatok kiosztásánál elkezdődjön a show, hiszen Rácz Gergő a Sztárban Sztár zsűri egyik tagját, Berecki Zoltánt fogja alakítani! Emlékeznek még arra, hogy az előző évadban Vastag Tamás milyen sikerrel tette ezt?
Sztárban Sztár zsűri:
Nézzük a párosítást:
Tóth Gabi – Kovács Kati
Csonka András – Kiss Tibi (Quimby)
Peter Srámek – Boy George
Wolf Kati – Lady Gaga
Gáspár Laci – Simply Red
Csobot Adél – Mary Zsuzsi
Baby Gabi – Adele
Rácz Gergő – Bereczki Zoltán
Varga Győző – Scatman John
Ami az első pillantásra szembeötlő, hogy nincs ellenkező nemű sztár a megszemélyesítendők között. Lesz azonban két hazai legenda (Kovács Kati és Mary Zsuzsi) és Rácz Gergő megkapta a zsűriből Bereczki Zoltánt. Csonka András énekelve felelhet azokra a gyanúsítgatásokra, melyekkel a múlt adásban illették: olyan utalás történt vele kapcsolatban, mintha saját dalai playbackről mennének a fellépéseken. Most Kis Tibiként adhat csattanós választ a kétkedőknek.
Ön szerint ki lesz a negyedik kieső az idei Sztárban Sztárból?
Az ország legnagyobb házibulija folytatódik: TV2 Sztárban Sztár 2015. Kezdés: Vasárnap 18:55. Ha még mindig nem tudná, így lehet szavazni az énekesekre!
