Vasárnap elérkeztünk a Sztárban Sztár 2014 második hétvégéjéhez. A televíziós vetélkedő új évadának második adásában már csak tizenegy versenyző mérettette meg magát a zsűri és a nézők előtt. Az ítészek és a közönség közös döntése alapján Nagy Sanyi búcsúzott a további küzdelmektől.
A második adást Miley Cyrusként Koós Réka kezdte. A Wrecking Ball a zsűri egyöntetű véleménye szerint kitűnő kezdés volt, a két végletet Majka 10 és Hajós András 8 pontja jelentette.
Pál Dénes produkciója teljesen lenyűgözte az ítészeket és a jelenlévő közönséget egyaránt. Az Emanuelle – Gergely Róbert dala – különös emlékeket ébresztett Majkában, még az is eszébe jutott, hogy igazságtalanul pontozta le az első adásban Dénest. Most azonban elégedett lehetett a pontszámaival a fiatal énekes, csaknem a maximumot, 39 pontot kapott a zsűritől.
Mikor azt hittük ez a csúcs, Keresztes Ildikó a levegőben lógva hozta Pinket. A hibátlan ének, hajmeresztő artista teljesítmény 40 pontot jelentett a művésznőnek, majd Hevesi Tamás áriázott – szintén maximális pontszámért.
Ezzel aztán véget is ért a kiemelkedő produkciók sora.
A Sztárban Sztár 2014 második adásának végén Tilla ismét egyenként mondta ki azoknak az énekeseknek a nevét, akik folytathatják vasárnap esténként a vetélkedőt. Kilenc név elhangzása után már csak Nagy Sándor és Vastag Tamás maradtak a színpadon a műsorvezető mellett.
Vastag Tamás egy Cher klasszkust adott elő, Nagy Sanyi pedig a Magna Cum Laude zenekar pálinka dalát énekelte. Végül Vastag Tamás jutott tovább: a Sztárban Sztár 2014 második adásában Nagy Sanyi esett ki.
